Darmowa dostawa od 50,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Sposoby płatności i prowizje

Formy płatności :

  • Pobranie przy odbiorze przesyłki
  • Przelew
  • Karta płatnicza
  • PayPal
 
Dla większości krajów oferujemy płatność bezpiecznym systemem płatności e-card, który oferuje płatności kartami kredytowymi  jak  również  płatność z konta paypal.
 
Płatność PayPal:

Jeżeli nie posiadasz karty kredytowej możesz dokonać płatności za pomocą konta paypal, w tym celu musisz zarejestrować  się na stronie paypal.com . Po założeniu konta w paypal będziesz mógł przelać pieniądze na konto paypal, a następnie dokonać  zakupu poprzez naszą stronę  wybierając płatność kartą kredytową, a następnie paypal na stronie naszego banku (ecard)

Płatność przelewem:
Dla niektórych krajów udostępniamy możliwość zapłaty za towar przelewem bankowym. W wypadku jeśli chcesz zapłacić za towar przelewem, wybierz tę opcję , dokonaj zakupu , a my wyślemy ci na twój adres e-mail potwierdzenie, ze szczegółowymi danymi naszego konta bankowego gdzie należy dokonać  przelewu.

Bezpieczeństwo wszystkich płatności zapewnia operator eCard.

Najwyższe standardy przekazywania oraz ochrony danych jak również ogromne doświadczenie w obsłudze płatności internetowych gwarantują wszystkim naszym Użytkownikom bezpieczeństwo podczas dokonywania płatności. Wszelkie dane potrzebne do ich realizacji przekazywane są po stronie operatora przy użyciu szyfrowanych połączeń.

Zabezpieczenia stosowane przez operatora

eCard to najbezpieczniejszy system obsługi płatności online. Stosowanie najnowszych technologii i rygorystycznych procedur sprawia, że jest on uznawany za najlepszy serwis obsługujący transakcje płatnicze.

Thawte - Certyfikat SSL

ThawteCertyfikat SSL zapewnia ochronę stron internetowych oraz poufność danych przekazywanych drogą elektroniczną, umożliwia szyfrowanie dowolnej usługi świadczonej przez Internet. Dzięki temu zabezpieczeniu nie ma możliwości przechwycenia danych przekazywanych za pośrednictwem witryny internetowej. Użytkownicy strony mają absolutną pewność, że łączą się bezpiecznie z właściwym serwisem.

W systemie eCard wykorzystywany jest certyfikat bezpieczeństwa SSL - Thawte Technologies Inc. Certyfikaty Thawte są rozpoznawane jako godne zaufania przez wszystkie przeglądarki internetowe.

PCI/DSS

PCI DSS CompiantStandard bezpieczeństwa danych w branży płatniczej opracowany w oparciu o najlepsze praktyki.

Standard PCI/DSS dotyczy dwunastu najważniejszych kwestii od zarządzania bezpieczeństwem, po kodeksy postępowania, procedury, architekturę sieci, tworzenie oprogramowania i inne środki ostrożności.

Certyfikat gwarantuje spełnianie przez eCard standardu Payment Card Industry (PCI) Data Security Standard (DSS) opracowanego wspólnie przez VISA  i MasterCard. Standardy te zostały także wprowadzone w życie przez American Express, Discover Card i JCB.    

McAfee Secure

McAfee SECUREMcAfee to międzynarodowy lider w dziedzinie bezpieczeństwa internetowego. Technologia ta chroni ponad 400 000 witryn. Firma McAfee także świadczy usługi certyfikacyjne PCI- w ramach spełniania wymogów Visa, MasterCard- na rzecz sklepów internetowych w ponad siedemdziesięciu krajach. Produkty McAfee dla użytkowników indywidualnych obejmują światowej klasy rozwiązania dostępne w sprzedaży detalicznej i w trybie online, przeznaczone do ochrony, zabezpieczania i optymalizacji komputerów klientów indywidualnych. 
pixel