SA Magnitude Infinity Buckskin/Clear Head - linka muchowa pływająca
- Buckskin/Clear Head WF-3
SA Magnitude Infinity Buckskin/Clear Head - linka muchowa pływająca z przezroczystą głowicą
Sznur zoptymalizowany do użytku powyżej 10st. C. Linką można łowić w niższych temperaturach, ale będzie wymagała ręcznego rozciągania, aby poradzić sobie z powstającymi zwojami.
DuraCoat wykorzystuje zaawansowaną konstrukcję dwupolimerową, która optymalizuje sztywność linki, odporność na ścieranie oraz śliskość. Rdzeń otoczony jest elastycznym materiałem, co minimalizuje pamięć kształtu i zapewnia doskonałe przyleganie warstw, natomiast zewnętrzna powłoka o solidnym składzie znacząco zwiększa śliskość i odporność na uszkodzenia mechaniczne.
-
Wzbogacona dodatkiem EST+ Slickness, który zapewnia wyjątkową trwałość, płynniejsze rzuty oraz ekologiczne właściwości.
-
Dostępna w wersji z przezroczystą głowicą pływającą lub 10-stopową przezroczystą końcówką pływającą – idealna do dyskretnej prezentacji much ostrożnym, często łowionym rybom.
-
Floating Texture w części szczytowej sznura zwiększa wyporność i poprawia prowadzenie muchy.
-
Shooting Texture w części biegowej zmniejsza tarcie, umożliwiając dalsze i łatwiejsze rzuty.
-
Niezwykle uniwersalny profil, zaprojektowany jako linka ogólnego zastosowania do większości gatunków ryb słodkowodnych.
-
Linka o pół klasy cięższa, by efektywnie ładować wędki o szybkiej akcji, ale doskonale współpracuje z różnymi typami akcji wędek.
-
Wydłużona głowica umożliwia dalekie rzuty oraz precyzyjne poprawki linki na wodzie (mending).