Darmowa dostawa od 50,00 zł
Wędka Winston AIR TH
Wędka Winston AIR TH
Wędka Winston AIR TH
Wędka Winston AIR TH
Typ#5
Długość12'
Ilość składów4
Nasz bestseller

Wędka Winston AIR TH

  • 12' 5wt
Parametry
6 890,00 zł
brutto / szt.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: / szt.
Cena regularna: / szt.
Możesz kupić za 68900 pkt.
z
Możesz kupić także poprzez:
Produkt dostępny
Produkt dostępny
14 dni na darmowy zwrot
Bezpieczne zakupy
Kup na raty (oblicz ratę)
Po zakupie otrzymasz 3445 pkt.

Winston Air TH

 

NAJWYŻSZA WYDAJNOŚĆ WĘDZISK DWURĘCZNYCH

 

Zaprojektowane przy udziale znanego specjalisty od spey castingu Briana Silveya, wędki AIR TH zostały przetestowane na najbardziej wymagających łowiskach stellheadów, łososi i pstrągów potokowych na świecie. Mocne, lekkie i responsywne, są uważane za „wybór” do poważnego wędkowania dwuręcznego. Wędki AIR TH są dostępne w różnych klasach i długościach, co pozwala na zastosowanie wszystkich stylów rzutów i sznurów typu Skagit i Scandi. Wszystkie wędziska są wyposażone w naszą grafitową tubę i skarpetę z logo.

 

  • AKCJA: Medium- Fast.
  • KONSTRUKCJA CHWYTU: 13-calowy uchwyt Spey z 4 ½-calowym dolnym uchwytem. 12' 5wt, szerokość chwytu Microspey 11'.
  • UCHWYT KOŁOWROTA: Lekkie aluminium anodyzowane w kolorze Charcoal Grey z podwójnymi aluminiowymi pierścieniami typu downlock.
  • PRZELOTKI: Satynowane przelotki z pierścieniem z azotku krzemu. Przelotki typu snake z twardego chromu.
  • SEKCJE: 4.
  • PRZECHOWYWANIE: Premium Graphite Tube i skarpeta z logo.
  • WYPRODUKOWANO: Zaprojektowane i wykonane ręcznie w Twin Bridges, Montana, USA.

 

 

Charakterystyka:

 

5WT: Wędkarze potrzebujący wędki typu crossover do połowu pstrągów i mniejszych steelheadów powinni rozważyć tę wersję, zalecenia dotyczące tipów: 10 stóp T8 – T10, 10-stopowe przypony polyleader.

6WT: Dwie wersje 12'6” i 13'3”, oba wędziska sprawdza się do połwów steelheadów. Klasyczny 12'6 ”zwiększa wszechstronność zarówno w zastosowaniach Skagit, jak i pływających linek. 13'3' to idealna zimowa wędka steelhedowa. Zalecenia dotyczące tipów: 10 stóp T8 – T10, 10-stopowe przypony polyleader.

7WT: Model 12'3” nadaje się do łowienia w ciasnych łowiskach i używając ciężkich tipów, a nasz klasyczny model 13'3” jest prawdopodobnie najbardziej wszechstronną wędką typu spey, jaką kiedykolwiek stworzono. Zalecenia dotyczące tipów: T8-14, 10’-12’

8WT:  Model 13’3” pasuje idealnie do krótszych linek Skagit i Scandi. Model 14'6” to nasza tradycyjna opcja do połowu z  dłuższymi skandynawskimi głowicami. Zalecenia dotyczące tipów: T10-14, 10-14’.

9WT: Niesamowicie lekka i responsywna wędka, ale zbudowana z dodatkową mocą, aby poradzić sobie z gigantycznym łososiem królewskim. Wędka ta zarzuca duże muchy na ciężkich linkach Skagit. Zalecenia dotyczące tipów: T12-18, 10-12’.

 

 

CECHY:

  • ZAAWANSOWANA TECHNOLOGIA BORON III w połączeniu z naszym opatentowanym systemem lekkiej żywicy SuperSilica.
  • BARDZO LEKKI, a jednocześnie mocny i responsywny blank.
  • DEEP LOADING ACTION z szybką regeneracją.
  • STANDARYZOWANA DŁUGOŚĆ WĘDEK w różnych klasach, aby wspierać każdy styl rzucania.
  • UCHWYT ZAPROJEKTOWANY PRZEZ WINSTON dla lepszego „wyczucia”.
Marka
Typ
#5
Długość
12'
Ilość składów
4
Potrzebujesz pomocy? Masz pytania?Zadaj pytanie a my odpowiemy niezwłocznie, najciekawsze pytania i odpowiedzi publikując dla innych.
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel