Darmowa dostawa od 70,00 zł
StormProof Spray - Preparat Impregnujący do Odzieży

StormProof Spray - Preparat Impregnujący do Odzieży

Skontaktuj się z obsługą sklepu, aby oszacować czas przygotowania tego produktu do wysyłki.

55,00 zł

/ 1szt.
Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: / szt.
Cena regularna: / szt.
Cena katalogowa:
Możesz kupić za 550 pkt.
Możesz kupić także poprzez:
Produkt dostępny
Skontaktuj się z obsługą sklepu, aby oszacować czas przygotowania tego produktu do wysyłki.
Produkt dostępny
Wysyłka
14 dni na darmowy zwrot
Kup na raty (oblicz ratę)
Odroczone płatności. Kup teraz, zapłać za 30 dni, jeżeli nie zwrócisz
Kup teraz, zapłać później - 4 kroki
Przy wyborze formy płatności, wybierz PayPo.PayPo - kup teraz, zapłać za 30 dni
PayPo opłaci twój rachunek w sklepie.
Na stronie PayPo sprawdź swoje dane i podaj pesel.
Po otrzymaniu zakupów decydujesz co ci pasuje, a co nie. Możesz zwrócić część albo całość zamówienia - wtedy zmniejszy się też kwota do zapłaty PayPo.
W ciągu 30 dni od zakupu płacisz PayPo za swoje zakupy bez żadnych dodatkowych kosztów. Jeśli chcesz, rozkładasz swoją płatność na raty.
Po zakupie otrzymasz 27.50 pkt.

STORMSURE STORMPROOF DWR SPRAY - 250ml

Preparat StormProof nadaje bardzo wytrzymałą warstwę wodoodporną. Gdy wysycha, pozostawia na tkaninie (pomiędzy włóknami) minimalnie cienką warstwę aktywnego środka chemicznego. Warstwa ta po wyschnięciu jest bardzo trwała (fluorowe środki odpychające są uznawane za lepsze od woskowych czy silikonowych), natomiast zaimpregnowana powierzchnia tkaniny staje się hydrofobowa (odpychająca ciecz), a krople wody po prostu po niej spływają.

Przeznaczony do uzytku na tkaninach oddychających, odzieży typu Gore-Tex® jak i regularną odzież nylonowej typu rip-stop. Jest równie skuteczny na większości materiałów jak np:

 

  • • Tkaniny syntetyczne i powlekane
  • • Skóra i materiały naturalne
  • • Płótna i plandeki
  • • Drewno i wyroby kamieniarskie.
  • • Wszelkie tkaniny specjalistyczne

 Świetnie sprawdzi się przy impregnacji woderów oraz kurtek przeciwdeszczowych.

Pojemność 250ml.

Parametry

Symbol
SST-SP250
Kod producenta
SST-SP250
Domyślna nazwa grupy towarów
Domyślna nazwa towaru w grupie
Potrzebujesz pomocy? Masz pytania?Zapraszamy do kontaktu - nasi specjaliści z przyjemnością udzielą wszelkich informacji na temat oferowanych produktów.
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel