Darmowa dostawa od 50,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Program lojalnościowy

 

Program lojalnościowy sklepu caddis.pl

Nasz Program Lojalnościowy sprawia, że zakupy w naszym sklepie są jeszcze bardziej atrakcyjne. Jako zarejestrowany użytkownik w naszym sklepie możesz zbierać punkty. Od Ciebie zależy na co później przeznaczysz swoje zebrane punkty.

Za co przyznawane są punkty?

Za każde wydane 2 złote w naszym sklepie otrzymasz 1 punkt w programie lojalnościowym, a każde 10 punktów na Twoim koncie to 1 zł do wykorzystania w naszym sklepie. Punkty są ważne bezterminowo.

 

Punkty przyznawane są tylko za zrealizowane zamówienia. Aktualizacja ilości punktów na koncie klienta odbywa się z kilkugodzinnym opóźnieniem - wynika to z konstrukcji systemu.
W przypadku zamówień w których wybranym sposobem płatności była płatność przy odbiorze punkty zostaną naliczone w momencie zaksięgowania wpłaty. W przypadku zwrotu towaru następuje utrata punktów za ten towar.

Punkty w naszym programie lojalnościowym - naliczane są automatycznie za zakupy dokonane w naszym sklepie internetowym w cenach jak na stronie. Podczas udzielania rabatów indywidualnych punkty nie są naliczane.


 Liczba zebranych punktów jest widoczna po zalogowaniu w zakładce.

 

 

Twoje konto > program lojalnościowy

 

Po zgromadzeniu odpowiedniej ich liczby punkty mogą zostać zamienione na jednorazowy rabat kwotowy.

 

250 punktów - Rabat 25 zł.

500 punktów - Rabat 50 zł.

750 punktów - Rabat 75 zł.

1000 punktów - Rabat 100 zł.

2000 punktów – Rabat 200 zł.

 

Jak wymienić punkty na rabat?

Gdy będziemy posiadać na swoim koncie minimum 250pk. w naszym koszyku pojawi się możliwońć wymiany punktów na rabat.

Po wybraniu danego progu rabatowego punkty ,które posiadamy zostaną automatycznie wymienione na jednorazowy rabat kwotowy. Pozostałą kwotę zamówienia będziemy mogli opłacić tak jak w przypadku normalnego zamówienia.

 

CADDIS Adam Wnękowicz zastrzega sobie możliwość włączenia lub wyłączenia Programu lojalnościowego czasowo lub na stałe w każdym czasie i bez podania przyczyny.

pixel